Hello, it’s oversized

Znasz tę zabawę, w której ktoś zadaje Ci pytanie, jakim zwierzęciem chciałbyś zostać, gdybyś mógł zamienić się w nie na jeden dzień, a potem na tej podstawie wyciąga wnioski na temat Twojego charakteru? To taki rodzaj psychologicznej gierki, w wyniku której ludzie z reguły dzielą się na dowódcze lwy, nieśmiałe myszki i całą resztę.

A gdyby ktoś tak z zaskoczenia zapytał Cię, jakim elementem garderoby mógłbyś być? Ja już tak z założenia delikatnie przegrałam, na odpowiedź mając trochę więcej czasu niż się teoretycznie zakłada. Niemniej jednak – dzięki temu – całkowicie świadomie doszłam do wniosku – jakkolwiek idiotycznie to nie brzmi – że w przyszłym wcieleniu mogłabym mieć na imię Oversize, będąc jednocześnie wielkim swetrem, płaszczem, kurtką, a może nawet dużo za dużą bluzą hoodie.

Chciałabym wówczas dawać ludziom dużo ciepła, zostawiając im przy okazji wiele swobody. Mogłabym być delikatna albo nieco bardziej szorstka. Na tyle, żeby pasować większości, ale na pewno nie wszystkim. Najważniejsze, żeby z przyjemnością nosiło się mnie na rękach podczas chłodniejszych dni i odruchowo zarzucało na ramiona w nieco cieplejsze wieczory.

Trencz z lejącej tkaniny, 139,- zł, Pull&Bear

Płaszcz, £79.00, TopShop

Bluza, 149,90, H&M

Wełniany płaszcz, 499,00zł, H&M

Bawełniana kurtka z kapturem | MANGO

Kurtka, 299,90zł, Mango

Kurtka, 199,-zł, Pull&Bear

LUŹNA BLUZA Z KAPTUREM

Bluza, 99,90zł, Zara

Płaszcz, £95.00, TopShop

Kurtka £70.00, TopShop

karina