Akcji Share Week przyglądam się od kilku dobrych lat. Jest dla mnie czymś w rodzaju „blogowego nowego roku“. Za każdym razem, kiedy Andrzej Tucholski wrzuca na swojego bloga wpis z informacją o otwarciu zgłoszeń, mam wrażenie, że nie tak dawno zakończyła się poprzednia edycja.

W każdym razie otwarcie zgłoszeń jest dla mnie równoznaczne z rozpoczęciem wyczekiwania na wyniki. W tym roku postanowiłam jednak coś zmienić i dołożyć do nich swoją cegiełkę. Moi ulubieni blogerzy robią tak dobrą robotę, że nie widzę powodu, dla którego miałabym Wam ich nie polecić (nawet jeśli prawdopodobnie bardzo dobrze ich znacie) : )

Andrzej Tucholski: SHARE WEEK to mój autorski pomysł polecania się blogerów przez innych blogerów. Największy taki projekt w Polsce i jeden z większych na świecie. Ogłaszam go co roku wczesną wiosną. Ludzie piszą swoje polecenia, wypełniają mój formularz a po zebraniu zgłoszeń publikuję podsumowanie.

  1. VOLANTIFICATION

Kiedy dowiaduję się o nowym wpisie u Volanta, rzucam wszystko. Uwielbiam jego płynące słowa, błyskotliwe porównania i mocne puenty. Mam wrażenie, że każdy wpis na Jego blogu można byłoby podsumować dwoma słowami: w punkt. Volant pisze w sposób bardzo inspirujący i jednocześnie bardzo dojrzały. To lubię najbardziej.

  1. MALVINA PE.

Malwina jest absolutnie cudowna: bezkompromisowa, szczera do bólu i jedyna w swoim rodzaju. Nadal szukam odpowiedzi na pytanie, jakim cudem można pisać aż tak genialnie.

Naprawdę nie wiem, czemu jeszcze nie kupiłam Jej debiutanckiej książki (Lukier). I jeśli Wy też jeszcze jej nie macie, to myślę, że nam wszystkim powinno być po prostu głupio.

  1. ANIA ULANICKA

Ania stała się marką samą w sobie. Jest kopalnią pomysłów, wulkanem energii i prawdziwą profesjonalistką. Podziwiam za przecudowne zdjęcia, wytrwałość w dążeniu do celu oraz konsekwencję w działaniu. Czuję, że jeszcze nieźle nas zaskoczy!