O MNIE

Cześć!

Na wstępie muszę się przyznać, że z uzupełnieniem tej zakładki zwlekałam bardzo długo, jednak ciągle nie opuszczała mnie świadomość, że bardzo nieelegancko jest się tak nie przedstawiać. Postanowiłam więc nadrobić zaległości : )

Jak nietrudno się domyślić, nazywam się Karina Ostapiuk. Mam 21 lat – od dwóch mieszkam w Warszawie. Tutaj też studiuję socjologię stosowaną i antropologię społeczną na Uniwersytecie Warszawskim i pracuję w dziale marketingu międzynarodowej firmy odzieżowej.

Najbardziej irytują mnie momenty, w których nie mam, co ze sobą zrobić. Na szczęście, zazwyczaj nie mam czasu na to, żeby się nudzić. Wiecznie wymyślam sobie jakieś zadania, stawiam cele, a w międzyczasie dążę do tego, aby spełniać swoje liczne marzenia.

Jeśli chodzi o tego bloga – założyłam go równo tydzień po swoich osiemnastych urodzinach i od tamtego czasu publikuję tutaj z większą lub mniejszą częstotliwością. Krótko mówiąc, piszę o tym, o czym myślę, przy czym w tym momencie wypada zaznaczyć, że przerwy w pisaniu nie oznaczają przerw w myśleniu.

Chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej? Zapraszam do kontaktu! No i oczywiście, śledzenia moich wpisów : )